Translate

niedziela, 14 lutego 2016

Niezawodna autorka Nora Roberts.Rowan Tripp należy do elitarnej grupy strażaków spadochroniarzy. Choć jej praca to ciągle narażanie życia, Rowan nie pragnie niczego innego. Nie zmienia tego nawet śmierć przyjaciela, który ginie podczas jednej z akcji. Ale jego odejście okazuje się początkiem tragicznych wydarzeń. Zaczynają umierać ludzie... W lesie odnajdywane są spalone szczątki. Ktoś oblewa świńską krwią pokój Rowan, ktoś demoluje sprzęt w bazie. Strażacy orientują się, że ktoś świadomie podpala lasy i że tym kimś jest osoba ukrywająca się w ich szeregach. Kim jest tajemniczy morderca? Czy uda się go odnaleźć? Barwne opisy walki z ogniem, mroczna atmosfera zagrożenia oraz podszyty ciepłem i humorem wątek miłosny.


Ocena: 10/10Właśnie przeczytałam drugą książkę Pani Nory Roberts i z pewnością mogę napisać, że nie zawiodłam się. "Lasy w płomieniach" jest fantastyczną książką dla miłośników, którzy szukają w swoich lekturach elementów grozy, miłości i zaskoczenia. Autorka opowiada o dziewczynie, która gasi ogień w lasach skacząc ze spadochronu. Główna bohaterka przeżywa tragiczne wydarzenia. Najpierw z jednej z akcji traci przyjaciela, a później musi stawić czoło mordercy. Kim jest ? Dlaczego zabija ? tego się dowiecie czytając tą  powieść. Oprócz tego poznaje mężczyznę, który próbuje ją do siebie przekonać. Czy to się uda ? I jak potoczą się losy bohaterki tego wam nie zdradzę.

Jedynie co mogę wam napisać, że książkę warto przeczytać i poświęcić jej czas. Czyta się ją z pewnością bardzo szybko i nie da się od niej oderwać. Nora Roberts to jedna z moich ulubionych autorek. Mam nadzieję, że i wam się spodoba ta opowieść.

Serdecznie zapraszam do komentowania mojego postu. Z chęcią poczytam wasze opinie na temat tej lektury.

Kończąc dodam, że na pewno przeczytam więcej książek Pani Nory.

Pozdrawiam AnA.

2 komentarze:

  1. Nie znam tej książki, ale tytuł jakoś mnie zniechęca :P Pozdrawiam Pośredniczka z posredniczkaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem Ci że bardzo lubię tą autorkę. Świetnie pisze. Ta książka była świetna. Wciąga momentalnie!!!

    OdpowiedzUsuń